top of page
SAP_BD_2.png

RELAXUJTE V HARRACHOVĚ

Označení

Podlaží

Dispozice

Podlahová plocha

/m²/

Sklep

/m²/

Parkovací

stání

Cena

Stav

Detail

A

1

2+KK

37,93

9,24

1

-

REZERVACE

B

2

3+KK

53,66

5,46

1

NA DOTAZ

VOLNÝ

C

2

3+KK

74,90

6,55

1

-

REZERVACE

D

3

3+KK

51,28

9,56

1

NA DOTAZ

VOLNÝ

E

3

4+KK

70,47

11,34

1

NA DOTAZ

VOLNÝ

CO VÁS ČEKÁ DÁL?

1. Informační schůzka. Vyberte si apartmán, který odpovídá Vašim představám a sjednejte si schůzku v naší kanceláři. Zde Vám zodpovíme veškeré dotazy, seznámíme s projektem, standardním vybavením a smluvními podmínkami.

2. Uzavřeme rezervační smlouvu. Jakmile si vyberete apartmán, podpisem rezervační smlouvy potvrdíte svůj zájem o koupi a apartmán již nebude v nabídce. Na základě rezervační smlouvy uhradíte zálohu ve výši 300.000,-Kč.

3. Uzavřeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Nejdříve po 30 dnech od podpisu rezervační smlouvy bude následovat podpis Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Na základě této smlouvy uhradíte 20 % kupní ceny bytu s tím, že rezervační poplatek se započítává.

4. Vložíme prohlášení vlastníka. Nejdříve po 60 dnech od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní podáme návrh na vklad prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí. Po provedení vkladu prohlášení vlastníka uhradíte 30 % kupní ceny.

 

5. Dokončení vnitřních částí stavby. Po dokončení vnitřních částí budovy, jako jsou omítky v apartmánu, uhradíte 30 % kupní ceny.

6. Kolaudace budovy. Po zkolaudování domu následuje podpis kupní smlouvy. 

7. Uzavřeme kupní smlouvu. Vyzveme Vás k prohlídce apartmánů, abychom mohli případné vady a nedodělky zaevidovat do Předávacího protokolu a do předání apartmánu je odstranit. Po kolaudaci a úhradě zbývající část kupní ceny ve výši 20 % se podepíše Smlouva kupní. Nově se stáváte majitelem jedinečného apartmánu v Harrachově.

8. Předáváme. Předání Vašeho apartmánu proběhne po veškeré potřebné administrativě a odstranění případných vad. Zároveň s předáním se bude vkládat Návrh na vklad do Katastru nemovitosti. 

SAP_INT_2.jpg
SAP_INT_1.jpg

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Rezervační záloha ve výši 300.000,- Kč je splatná do 5 dnů po podpisu rezervační smlouvy.

2. Druhá záloha ve výši 20 % ceny bytu, včetně započtené rezervační zálohy, do 10 dnů od uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě.

​ 

3. Třetí záloha ve výši 30 % ceny bytu po provedení vkladu prohlášení vlastníka budovy o rozdělení práva k domu a pozemku na vlastnické právo k jednotkám (lze již čerpat hypoteční úvěr či úvěr ze stavebního spoření se zástavou předmětné nemovitosti).

 

​4. Čtvrtá záloha ve výši 30 % ceny bytu po dokončení vnitřních částí stavby, jako jsou omítky v apartmánu.

 

5. Doplatek kupní ceny do výše 100% po kolaudaci bytového domu a před podpisem kupní smlouvy.

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page