top of page
SAP_INT_1.jpg

APARTMÁN
3+kk

KUPNÍ CENA

7 848 000 Kč

DISPOZICE

Návrh bez názvu-27.png

3+kk

VÝMĚRA

SKLEP

11,34 m²

PARKOVÁNÍ

1

​Apartmán o dispozici 3+kk o velikosti 53,09 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží.

 

Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále  2 ložnice, koupelna s toaletou a vstupní chodba.

 

Součástí nabídky je také velkorysý sklep o velikosti 11,34 m² pro uskladnění nejen sezónních věcí a sportovního vybavení. K apartmánu náleží vlastní venkovní parkovací stání před domem, které je již zahrnuto v ceně.

Apartmán se nachází na místě, kde naleznete pohodu a spoustu nevšedních zážitků, které vám Harrachov nabízí.

Chodba

Pokoj

Koupelna

Pokoj

Obývací pokoj + kk

Podlahová plocha**

Lyžárna

Celkem*

Parkovací stání

9,89 m²

10,15 m²

5,13 m²

8,00 m²

18,11 m² 

53,09 m²

11,34 m²

64,43 m²

1

Byt číslo 4.png

CO VÁS ČEKÁ DÁL?

1. Informační schůzka. Vyberte si apartmán, který odpovídá Vašim představám a sjednejte si schůzku v naší kanceláři. Zde Vám zodpovíme veškeré dotazy, seznámíme s projektem, standardním vybavením a smluvními podmínkami.

2. Uzavřeme rezervační smlouvu. Jakmile si vyberete apartmán, podpisem rezervační smlouvy potvrdíte svůj zájem o koupi a apartmán již nebude v nabídce. Na základě rezervační smlouvy uhradíte zálohu ve výši 300.000,-Kč.

3. Uzavřeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Nejdříve po 30 dnech od podpisu rezervační smlouvy bude následovat podpis Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Na základě této smlouvy uhradíte 20 % kupní ceny bytu s tím, že rezervační poplatek se započítává.

4. Vložíme prohlášení vlastníka. Nejdříve po 60 dnech od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní podáme návrh na vklad prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí. Po provedení vkladu prohlášení vlastníka uhradíte 30 % kupní ceny.

 

5. Dokončení vnitřních částí stavby. Po dokončení vnitřních částí budovy, jako jsou omítky v apartmánu, uhradíte 30 % kupní ceny.

6. Kolaudace budovy. Po zkolaudování domu následuje podpis kupní smlouvy. 

7. Uzavřeme kupní smlouvu. Vyzveme Vás k prohlídce apartmánů, abychom mohli případné vady a nedodělky zaevidovat do Předávacího protokolu a do předání apartmánu je odstranit. Po kolaudaci a úhradě zbývající část kupní ceny ve výši 20 % se podepíše Smlouva kupní. Nově se stáváte majitelem jedinečného apartmánu v Harrachově.

8. Předáváme. Předání Vašeho apartmánu proběhne po veškeré potřebné administrativě a odstranění případných vad. Zároveň s předáním se bude vkládat Návrh na vklad do Katastru nemovitosti. 

svoboda - weissova vila EXT dolni pohled.jpg
SAP_INT_1.jpg

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Rezervační záloha ve výši 300.000,- Kč je splatná do 5 dnů po podpisu rezervační smlouvy.

2. Druhá záloha ve výši 20 % ceny bytu, včetně započtené rezervační zálohy, do 10 dnů od uzavření Smlouvy o budoucí kupní smlouvě.

​ 

3. Třetí záloha ve výši 30 % ceny bytu po provedení vkladu prohlášení vlastníka budovy o rozdělení práva k domu a pozemku na vlastnické právo k jednotkám (lze již čerpat hypoteční úvěr či úvěr ze stavebního spoření se zástavou předmětné nemovitosti).

 

​4. Čtvrtá záloha ve výši 30 % ceny bytu po dokončení vnitřních částí stavby, jako jsou omítky v apartmánu.

 

5. Doplatek kupní ceny do výše 100% po kolaudaci bytového domu a před podpisem kupní smlouvy.

Celkem" jsou plochy používané jako kuchyně, obývací pokoje, ložnice a místnosti s příslušenstvím, sklepy a společné prostory používané majiteli bytových jednotek. 

 

„Podlahová plocha“  znamená vnitřní půdorysnou plochu všech místností bytu, včetně půdorysné plochy všech svislých nosných i nenosných konstrukcí uvnitř bytu, která je stanovena v souladu s § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb. Vzhledem k tomu je podlahová plocha bytu vypočtená tímto způsobem větší než součet podlahové plochy jednotlivých místností bytu.

 

Poznámka: Plochy jednotlivých místností jsou pouze orientační. Vyobrazený nábytek a kuchyňská linka ani spotřebiče nejsou součástí bytu. Přesné parametry budou specifikovány ve smlouvě. Prodávající si vyhrazuje právo na drobné úpravy parametrů bytu. Případná změna dispozice nebo materiálů podléhá splnění obecně závazných stavebních a právních předpisů. Zobrazené formátování povrchu podlah je pouze grafický symbol.

 

Poznámka k vizualizacím: Všechny vizualizace na tomto webu jsou pouze orientační.

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page